7 Wiadomości | 84 Pliki | 95 Filmy | 94 Kody
Gry
Szukaj
Najpopularniejsze Filmy
Najpopularniejsze Kody
Polecane strony
Statystyki
Call of Duty 4: Modern Warfare
Po krótkiej i nieusprawiedliwionej nieobecności Call of Duty na PC, ponownie na pulpitach PC’towów pojawi się ikona wspaniałego i wielkiego CoD, który powraca w lepszej formie niż kiedykolwiek wcześniej!
Dodał: Akolita Dnia: 30.01.2008

Painkiller
Oto opowieść człowieka, który walczył z piekłem, człowieka, który uratował niebiosa i ziemię od ciemności, człowieka, którego imię zostało praktycznie zapomniane. Oto drogi czytelniku prywatne zapiski Daniela hitmana niebios.
Dodał: Akolita Dnia: 27.12.2007

Half Life 2 Episode One
Episode One to pierwszy dodatek do Half Life’a 2 , który był grą roku 2004 .Wcześniej znany był pod nazwą Aftermath.( Valve Software - producent gry,obecnie pracuje już nad drugim dodatkiem o tytule Episod Two , już niebawem będziecie mogli o nim przeczytać na naszym serwisie) ...
Dodał: Reza Dnia: 22.07.2007

Penumbra Overture
Powstanie Penumbre jest dość dziwne bowiem jego twórcą jest grupa zapaleńców - amatorów która postanowiła wziąć udział w konkursie i przygotowała fragment kodu, którego zadaniem było zaprezentowanie kilku ciekawych efektów graficznych i fizycznych. Choć konkursu nie wygrali to ich króciutkie demo tak im się spodobało że postanowili przygotować całą grę.
Dodał: Reza Dnia: 22.07.2007

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
Las Vegas- Miasto w samym sercu pustyni Nevada. Stolica rozrywki, piniędzy, kasyn, hazardu, wszelkiego rodzaju hucznych imprez oraz.... przestępstw. Mieszkańcy Las Vegas mogą czuć się jednak bezpiecznie, gdyż czuwa nad nimi oddział specjalny Rainbow Six.
Dodał: Akolita Dnia: 14.12.2007

Saga Heroes Chronicles
Heroes Chronicles to saga złożona z czterech gier (nie wliczam później wydanych lost chapters) będącymi oficjalnymi dodatkami do wręcz kultowej gry Heroes III. Pora więc na małą podróż w czasie, gdy to poznawaliśmy świat Might and Magic jeszcze w grafice 2D a za słowem Heroes stała trójka.
Dodał: Akolita Dnia: 12.12.2007

Star Wars: Knights of the Old Republic
Przejście Anakina Skywalkera na ciemną stronę mocy, powstanie Perwszego Glaktycznego Imperium, upadek zakonu Jedi, pojedynek ojca z synem na pokładzie Gwiazdy Śmierci. Zapewne większość z Was zna te etapy z historii "odległej galaktyki". Jednak dzieje galaktyki z czasów na długo przed Lordem Sidiousem oraz Yodą były dla fanów Gwiezdnych Wojen owiane mgłą tajemnicy. Aż do dnia w którym światło dzienne ujrzało Knights of the Old Republic.
Dodał: Akolita Dnia: 11.12.2007

F.E.A.R: Extraction Point
Déjà vu (fr. już widziane) - odczucie, że przeżywana obecnie sytuacja już się kiedyś wydarzyła -I właśnie to odczucie było moim stałym kompanem podczas przygody z FEAR Extraction Point
Dodał: Akolita Dnia: 11.02.2008

Crysis
Gracze już od dłuższego czasu z napięciem śledzili postępy wokół nowego projektu niemieckiego studia Crytek- twórców jednego z najlepszych i przełomowych FPS –Far Cry. Po przeszło czterech latach, zapowiedzi, trailrów, prezentacji na targach w końcu na półkach naszych sklepów pojawił się on. Wielki, potężny, niesamowity, cudowny Crysis.
Dodał: Akolita Dnia: 10.12.2007

F.E.A.R: First Encounter Assault Recon
Czy wierzysz w duchy i zjawiska paranormalne? Czy uważasz je jedynie za wymysł ludzi i głupstwa? Ci ludzie traktują je jednak śmiertelnie poważnie, oni zostali powołani do służby by podjąć z nimi walkę. Witaj w szeregach F.E.A.R.
Dodał: Akolita Dnia: 10.02.2008

The Elder Scrolls IV: Oblivion
Świetna grafika, genialny klimat. Porażająca fabuła, która sprawia, że nie możemy odkleić się od monitora. Wiele innowacji, ciekawe rozwiązania. Łatwy i klarowny w obsłudze interface. Spektakularne sceny, które nawet lata później będziemy wspominać, genialny game-play. A po jej ukończeniu zaledwie parę dni później ponownie klikamy w "new game". Opis gry idealnej? Marzenie każdego gracza? Być może -w każdym razie jest to najkrótszy opis The Elder Scrolls IV Oblivion!
Dodał: Akolita Dnia: 09.12.2007

Worms 4: Totalna Rozwałka
Nie było dane długo odpocząć słynnym robalom z serii gier Team17 -Worms. Niestety taki robaczy los, że zaledwie rok po "Forts United" przyszła kolej na kolejne potyczki i walki. Tym razem konflikt jest większy niż kiedykolwiek wcześniej. Pora na "Totalną Rozwałkę" w świecie robali.
Dodał: Akolita Dnia: 09.12.2007

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade
Marines przygotować się do walki. Zaraz wylądujemy na planecie opanowanej przez niegodne istnienia stworzenia, oraz plugawe siły chaosu. Marines z zakonu Krwawych Kruków -dziś nadszedł dzień by po raz kolejny oddać nasze, życie i dusze za Imperium, wybijając plugawców co do jednego. Przyniesiemy tej ziemi wolność i oczyszczenie w imię naszego Imperatora. Przygotować się do zrzutu na planetę Kronus. Imperator was potrzebuje!! To arms brothers the emperor is with us !
Dodał: Akolita Dnia: 07.12.2007

Mortyr II
Mortyr II to jeden z najlepszych FPSów w jaki miałem okazję zagrać. Wspaniała grafika, która spowodowała, że do tej pory nie mogę podnieść swojej opadłej szczęki. Doskonała muzyka, która daje nam większego kopa niż wypicie osiemnastu Red Bulli pod rząd. Genialny klimat świetny game-play jednym słowem miód i orzeszki. Wszystko wyglądało by jeszcze cudniej i piękniej gdyby.....to była prawda a tak niestety nie jest :-(
Dodał: Akolita Dnia: 07.12.2007

S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla
26 kwietnia 1986 -dzień największego kataklizmu nuklearnego w historii. Tego dnia na terenie Związku Radzieckiego (obecnie Ukrainy) doszło do eksplozji w elektrowni atomowej w Czarnobylu. W wyniku katastrofy, bezpośrednio zmarło 30 osób, ponad 200 zachorowało na chorobę popromienną a z otaczających elektrownię terenów w promieniu 30 km ewakuowano ponad 130 tys. ludzi, tworząc zamkniętą strefę ochronną. Lata później doszło jednak do drugiego wybuchu. W strefie wybuchł chaos, zaczęły pojawiać się liczne tajemnicze anomalie a co gorsze strefa zaczęła się rozszerzać! Są jednak ludzie, którzy w „strefie” widzą zarobek. To ludzie znani, jako Stalkerzy.
Dodał: Akolita Dnia: 06.12.2007

Freedom Fighters
Wojska alianckie lądują w Normandii w roku 1944 –bzdura! Sowiecki wkraczają do stolicy trzeciej Rzeszy dopiero 1945 –niekoniecznie. Amerykanie budują jako pierwsi bombę atomową i zrzucają ją na Nagasaki i Hiroszimę –nie prawda. Związek radziecki rozpada się w 1991 –największa bzdura, jaką słyszałem. Tak to przynajmniej wygląda w świecie gry IO Interactive -Freedom Fighters.
Dodał: Akolita Dnia: 06.12.2007

Unreal Tournament 2004
Witam wszystkich fanów Unreal Tournament zebranych w naszym studiu oraz tych, którzy śledzą rozgrywki przed swoimi telewizorami oraz holokronami HD. Witamy w kolejnej edycji Unreal Tournament gdzie najlepsi z najlepszych z całej galaktyki walczą między sobą na naszych arenach by zwyciężyć i zabrać ze sobą wielki puchar mistrza Nieprawdopodobnego Turnieju. Ze szczegółami i zasadami obecnej odsłony UT zapozna Was nasz konsultant oraz były zawodnik turnieju znany jedynie pod pseudonimem Akolita. Łączymy się, więc na żywo z naszym konsultantem będącym obecnie na uroczystym otwarciu Nieprawdopodobnego Turnieju. [recenzja napisana jest w formie sprawozdania sportowego]
Dodał: Akolita Dnia: 05.12.2007

Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Operacja Tiberian Sun zakończyła się niepowodzeniem. Bractwo NOD zostało rozbite w drobny mak, świat po raz kolejny został uratowany dzięki dzielnej armii GDI. Kane nie żyje, świat może wreszcie odetchnąć, terror NOD zakończył się! Ale czy na pewno? Kane to twardy facet, który potrafi przetrwać nawet atak nuklearny, a wojska bractwa nigdy się nie poddają i walczą do końca. Czy to możliwe by tak po prostu poddali się? Odpowiedź jest prosta-nie. Przygotujcie się na wybuch największego konfliktu w dziejach C&C, rozpoczynają się wojny Teberionowe.
Dodał: Akolita Dnia: 05.12.2007

Starship Troopers: Żołnierze Kosmosu
.: Arachnoidy -najniebezpieczniejsze istoty w całym wszechświecie. Pająko podobne istoty z planety Klendathu wywołały wojnę Ziemskiej Federacji niszcząc latynoski raj Buenos Aires, wystrzelonym z wspomnianej konstelacji gwiezdnej asteroidem. Nie przewidzieliśmy jednak siły i inteligencji tych istot, lądowanie na planecie robali nie powiodło się, prawie 200 000 tysięcy zabitych dzielnych żołnierzy federacji w zaledwie parę minut! Nowy Kanclerz podjął decyzję o ataku flankowym polegającym na odbiciu planet wokół układu Klendathu i odlezieniu mózgu roju. Więc zaciągnij się do armii federacji i walcz o lepszą przyszłość, bez robali dla siebie i twojej rodziny. Pamiętaj służba wojskowa gwarantuje obywatelstwo:. .:Do you want to know more?:.
Dodał: Akolita Dnia: 05.12.2007

Chronicles of Riddick: Ecape from Butcher Bay
Boisz się ciemności? Ja nie, to ciemność boi się mnie! To chyba najsłynniejsza kwestia z filmu Pitch Balack. Po wielu latach Riddick doczekał się jednak swojego występu nie tylko na ekranie kin, ale również na ekranach naszych monitorów. Gra nie jest pierwszej świeżości, ale do tej pory znajduje się w czołówce najlepszych FPS’ów w historii strzelanin Xbox’a oraz PC.
Dodał: Akolita Dnia: 05.04.2008

Metal Gear Solid 2: Substance
Metal Gear Solid, to jeden ze sztandarowych tytułów na konsole Sony. Przygody Snake’a towarzyszyły każdej generacji konsol (od PSX) i były wyznacznikiem wspaniałej gry akcja - skradanka w klimacie political fiction. Co prawda „dwójka” nie jest najnowszą częścią gdyż na PS2 dawno ukazała się już część trzecia a na horyzoncie widać już „Guns of Patriots”, ale MGS2 jest ostatnią grą serii na PC która wylądowała na półkach naszych sklepów.
Dodał: Akolita Dnia: 05.01.2008

Star Wars Republic Commando
.... Long, long time ago in the galaxy far far away... te słowa zna chyba każdy człowiek, który choć odrobinkę interesuję się kinem oraz tych, którzy urodzili się po 1977 (tak stara trylogia ma już kopę lat), ale ten tekst nie jest poświęcony (z mojego punktu widzenia) wręcz kultowej sadze filmów lecz grze opartej na niej a dokładniej mówiąc na części drugiej (Atak Klonów).
Dodał: Akolita Dnia: 03.12.2007

Login
Ankieta
Shoutbox   
COPYRIGHT BY STREFA-GIER
ALL RIGHTS RESERVED