7 Wiadomości | 84 Pliki | 95 Filmy | 94 Kody
Gry
Szukaj
Najpopularniejsze Filmy
Najpopularniejsze Kody
Polecane strony
Statystyki
Guitar Hero: Greatest Hits (PS2)
Nie ma co ukrywać, że po latach Guitar Hero jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii a szarpanie na plastykowej gitarce (teraz również na perkusji, bassie i vocal) pochłonęło miliony graczy w tym mnie. Nic więc dziwnego, że Activision a właściwie Activision-Blizzard jak szalone wypuszcza kolejne odsłony serii. Dlatego w drodze do Guitar Hero 5 i Guitar Hero Van Halen panowie z Activision postanowili uraczyć nas małym spinn offem… Greatest Hits (lub Smash Hits w USA)
Dodał: Akolita Dnia: 29.08.2009

Grand Theft Auto: Liberty City Stories (PS2)
GTA Liberty City Stories jest grą, która z początku była wydana jedynie na przenośną konsolę Sony -PSP. Teraz jednak również posiadacze strasznej i większej siostry PSP mogą cieszyć się nowym GTA. Czy GTA LSC na PS2 jest równie dobre jak nie lepsze niż te na PSP ? Jakie innowacje wprowadzono? Nowe lokacje?, Nowe autka? Tego zaraz się dowiecie.
Dodał: Akolita Dnia: 18.01.2008

Okami
Konnichi wa! - Poznacie teraz niezwykłą nippońską asobu o mitycznym shiro okami. Usiądźcie, nalejcie sobie zielonej herbaty i podłączcie swoje PS2. Gotowi? hai? Yoshi! -to do dzieła!
Dodał: Akolita Dnia: 16.01.2008

Manhunt 2 (PS2)
Patrolując spokojne okolice dzielny mieszkalnej, wesoło sobie pogwizdujesz ciesząc się, że już wkrótce wrócisz na posterunek, gdzie czeka cię ciepła kawka oraz pączki z najlepszą lukrowaną polewą na tym wybrzeżu. Nagle czujesz się jakoś nie swojo, po plecach przechodzą cię dreszcze, szybko z bronią gotową do strzału obracasz się za siebie, lecz nikogo tam nie widzisz. Z ulgą w sercu chowasz broń myśląc sobie, że jesteś zbyt przewrażliwiony po długim patrolu i historiach o uciekinierze psychopacie z pobliskiego szpitala dla opętanych. Nagle na twojej głowie ląduje foliowa torebka, zaczynasz się dusić, brak ci tchu, próbujesz się uwolnić…. Jest jednak za późno czujesz nagle okropny ból w karku słyszysz głośny trzask…..upadasz martwy na chodniku. Witajcie w świecie Manhunt
Dodał: Akolita Dnia: 14.04.2008

Ninja Gaiden Sigma (PS3)
Do Ninja Gaiden Sigma podszedłem z wielkim entuzjazmem, nie tylko dlatego, że sporo o tej grze słyszałem od posiadaczy Xbox’a ale przede wszystkim dlatego, że gra była moim pierwszym bezpośrednim zetknięciem z Sony PlayStation 3.
Dodał: Akolita Dnia: 14.04.2008

Guitar Hero Encore: Rocks the 80s
Turn it down you say, Well all I got to say to you is time again I say, "No!" No! No, No, No, No, No! Tell me not to play Well, all I got to say to you when you tell me not to play, I say, "No!" No! No, No, No, No, No! So, if you ask me why I like the way I play it There's only one thing I can say to you: I wanna rock (rock) !!!
Dodał: Akolita Dnia: 13.01.2008

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith (PS2)
Zapewne większość z Was zauważyła, że gry oparte bezpośrednio na fabułach filmów to gnioty i wszelkiego rodzaju budżetówki. Z kanonu tych gier wyłamał się jedynie Chronicles of Riddick z Xboxa i PC teraz do tego jakże skromnego grona może dołączyć "Star Wars Episode III Revenge of the Sith" (Wiem, że Revenge of Sith nie jest pierwszą dobrą grą w uniwersum Star Wars, ale pierwszą dobrą opartą od A do Z na fabule któreś części sagi --> odczucie oczywiście subiektywne ;-) )
Dodał: Akolita Dnia: 08.01.2008

Tony Hawk's Downhill Jam (PS2)
W końcu doszło do długo wyczekiwanej przez fanów sagi "Tony Hawk's.." premiery gry Tony Hawk's Downhill Jam. Czy warto było czekać ponad 10 miechów by zagrać tą gierkę? Na te i inne pytania postaram odpowiedzieć się w swojej recenzji. Time to go Downhill!!!
Dodał: Akolita Dnia: 07.04.2008

Burnout Revenge
"Zemsta jest słodka. Pamiętasz mnie to ja twój najgorszy koszmar, dobra pamięć słabe nerwy. Uwierz mi dopadnę cię, jeszcze z tobą nie skończyłem, jestem jak pies myśliwski. Spójrz w swoje boczne lusterko. Jeden stalowy pocałunek, jedna zabójcza rysa. Bo widzisz litość to dobre, ale dla frajerów" -Słowa szaleńca? Fragment listu jakiegoś psychola?, Kwestia z filmu +18? Nie to tylko slogan reklamowy Burnout Revenge.....
Dodał: Akolita Dnia: 07.02.2008

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
Splinter Cell Double Agent to jedna z nie wielu gier, która będzie miała dwie recenzje. Nie ze względu na różnice graficzne czy wszelkiego rodzaju cięcia między wersją na konsole zeszłej i obecnej generacji. Lecz dlatego gdyż ta gra mimo tego samego tytułu jest zupełnie inna na PS2 niż na Xbox 360. Tu poznacie najnowszego Splintera w wersji na konsolę Sony PlayStation 2. [Wkrótce pojawi się również opis tej gry na Xbox 360.]
Dodał: Akolita Dnia: 05.12.2007

Login
Ankieta
Shoutbox   
COPYRIGHT BY STREFA-GIER
ALL RIGHTS RESERVED