7 Wiadomości | 84 Pliki | 95 Filmy | 94 Kody
Gry
Szukaj
Najpopularniejsze Filmy
Najpopularniejsze Kody
Polecane strony
Statystyki
Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność
Dostęp do wiedzy, czyli materiały, publikacje, wszelkie treści oraz zapisanie się na listę subskrynentów są bezpłatne, a ich autorzy i strefa-gier nie odpowiadają za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku ich używania. Strefa-gier zastrzega sobie prawo do wysłania e-maili reklamowych i informacyjnych na podane w rejestracjach adresy e-mail użytkowników. strefa-gier zastrzega sobie także prawo do blokowania użytkowników, którzy złamali regulamin korzystania z serwisu lub forum.

Gromadzenie danych osobowych
Serwis strefa-gier posiada bazę informacji o swoich użytkownikach. Ich podanie jest dobrowolne i potrzebne do procesów rejestracyjnych w korzystaniu z serwisu. Z reguły są to imiona i nazwiska użytkowniku i wymagany aktualny adres e-mail. Serwis strefa-gier daje możliwość modyfikacji czy całkowitego usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

Zakres udostępniania informacji o użytkowniku
Strefa-gier nie udostępnia danych osobowych i adresów e-mail swoich użytkowników żadnym podmiotom gospodarczym czy firmom w celu osiągania korzyści materialnych czy też dalszego przetwarzania. Dane są odpowiednio zabezpieczone i dostępne tylko redakcji.

Komentarze i Shoutbox
Wortal strefa-gier nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i posty w shoutbox Użytkowników zawarte pod artykułami, w postach na forum oraz jakichkolwiek innych miejscach wortalu. Zastrzegamy sobie prawo blokowania, usuwania oraz modyfikacji komentarzy zawierających treści niezgodne z polskim prawem lub uznane jako obraźliwe.
Login
Ankieta
Shoutbox   
COPYRIGHT BY STREFA-GIER
ALL RIGHTS RESERVED